Aranan: Neler

 1. Endüstri Mühendisliği Bölümü

  Endüstri Mühendisliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 2. Endüstri Bitkileri Yetiştirme Ve Değerlendirme Bölümü

  Endüstri Bitkileri Yetiştirme Ve Değerlendirme; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 3. Endüstri Bitkileri Borsası Bölümü

  Endüstri Bitkileri Borsası; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 4. Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü

  Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 5. Elektronik Öğretmenliği Bölümü

  Elektronik Öğretmenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 6. Elektronik Öğretmenliği Bölümü

  Elektronik Öğretmenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 7. Kütüphaneler Ve Yayımlar Genel Müdürlüğü

  Telefon: 3123099001 (5 Hat), Adres: Fevzi Paşa Mah. Cumhuriyet Bulvarı Eski Sayıştay Binası No:4 B Blok 06030 TÜRKİYE

 8. Elektronik Mühendisliği Bölümü

  Elektronik Mühendisliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 9. Elektronik Bölümü

  Elektronik; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 10. Elektrik-Elektronik Teknisyenliği Bölümü

  Elektrik-Elektronik Teknisyenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 11. Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü

  Elektrik-Elektronik Mühendisliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 12. Elektrik Öğretmenliği Bölümü

  Elektrik Öğretmenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 13. Elektrik Mühendisliği Bölümü

  Elektrik Mühendisliği Mühendisliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 14. Elektrik Bölümü

  Elektrik; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 15. En Yüksek Ses Hangisidir?

  85 dB’in üstü insan kulağı için zararlı iken bebeklerin ağlaması 100 dB’in de üstündedir. Anneler, babalar bebeklerinizi ağlatmayın, sonra zararı size dokunabilir.

 16. El Sanatları Bölümü

  El Sanatları; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 17. Ekonomi Bölümü

  Ekonomi; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 18. Ekonometri Bölümü

  Ekonometri; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 19. Ekmekçilik Bölümü

  Ekmekçilik; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 20. Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü

  Eğitim İletişimi ve Planlaması; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 21. Eczacılık Bölümü

  Eczacılık; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 22. Eczacılık Bölümü

  Eczacılık; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 23. Helikopterlerin Arka Pervaneleri Ne İşe Yarar?

  Yerde iken sorun yoktur ama havalanınca helikopterin gövdesi, pervanenin dönüş yönünün tersine dönmeye başlar. İşte burada bu hareketi durdurabilecek ilave bir güce ihtiyaç vardır. Bu ilave gücü sağlamanın en kolay yolu, dönüş yönü

 24. Ebelik Bölümü

  Ebelik; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 25. Duvar Süsleme Sanatları Bölümü

  Duvar Süsleme Sanatları; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 26. Dökümantasyon ve Enformasyon Bölümü

  Dokümantasyon ve Enformasyon; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 27. Döküm Öğretmenliği Bölümü

  Döküm Öğretmenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 28. Döküm Bölümü

  Döküm; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 29. Dokuma Bölümü

  Dokuma; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 30. Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü

  Doğu Dilleri ve Edebiyatları; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 31. Doğal gaz ve Isıtma Bölümü

  Doğal gaz ve Isıtma; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 32. Doğal gaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Bölümü

  Doğal gaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 33. Diyaliz Bölümü

  Diyaliz; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 34. Diş Teknik Sekreteri Bölümü

  Diş Teknik Sekreteri; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 35. Diş Protez Bölümü

  Diş Protez; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 36. Diş Hekimliği Bölümü

  Diş Hekimliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 37. Dil ve Edebiyat Bölümleri Bölümü

  Dil ve Edebiyat Bölümleri ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 38. Dil Bilimi Bölümü

  Dil Bilimi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 39. Dil Bilimi Bölümü

  Dil Bilimi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 40. Dış Ticaret Bölümü

  Dış Ticaret ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 41. Dericilik Bölümü

  Dericilik ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 42. Deri Mühendisliği Bölümü

  Deri Mühendisliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 43. Deri Konfeksiyon Bölümü

  Deri Konfeksiyon; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 44. Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölümü

  Denizcilik İşletmeleri Yönetimi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 45. Denizcilik Bölümü

  Denizcilik ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 46. Deniz ve Liman İşletme Bölümü

  Deniz ve Liman İşletme ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 47. Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü

  Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 48. Deniz Teknolojisi Mühendisliği Bölümü

  Deniz Teknolojisi Mühendisliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 49. Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi Bölümü

  Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 50. Deniz Haberleşme Bölümü

  Deniz Haberleşme ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 51. Deniz Elektroniği Bölümü

  Deniz Elektroniği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 52. Demiryolu İnşaatı ve İşletmeciliği Bölümü

  Demir Yolu İnşaatı ve İşletmeciliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 53. Demir Yolu Araçları Bölümü

  Demir Yolu Araçları ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 54. Dekoratif Ürünler Öğretmenliği Bölümü

  Dekoratif Ürünler Öğretmenliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 55. Değirmencilik Bölümü

  Değirmencilik ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 56. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Bölümü

  Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 57. Çini İşçiliği Bölümü

  Çini İşçiliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 58. Çin Dili ve Edebiyatı Bölümü

  Çin Dili ve Edebiyatı ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 59. Çevre Mühendisliği Bölümü

  Çevre Mühendisliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 60. Çevre Koruma Bölümü

  Çevre Koruma ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 61. Su Kaynakları Nelerdir?

  Oknayunus ve denizler. Göller; doğal göller. Akarsular. Yer altı suları ve kaynakları

 62. Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü Bölümü

  Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 63. Çay Eksperliği Bölümü

  Çay Eksperliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 64. Uyurken Beynimizde Neler Oluyor?

  İnsanın uykusu derinleştikçe, beyin dalgaları da yavaşlar. İnsanda en derin ve uyandırılmasının en zor olduğu uyku zamanında, beyin artık ’delta’ dalgaları yaymaya başlamıştır. Şimdi geldik işin en ilginç yönüne. İnsan gece uy

 65. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü

  Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 66. Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü

  Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 67. Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatı Bölümü

  Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatı ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 68. Coğrafya Öğretmenliği Bölümü

  Coğrafya Öğretmenliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 69. Coğrafya Bölümü

  Coğrafya ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 70. Cevher Hazırlama Bölümü

  Cevher Hazırlama ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 71. Cam Seramik Bölümü

  Cam Seramik ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 72. Hardal Otu Faydaları

  Hardal Otu Faydaları Nelerdir?

 73. Cam Bölümü

  Cam Bölümü ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 74. Semiz Otu Faydaları

  Semiz Otu Faydaları Nelerdir?

 75. Büro Yönetimi Bölümü

  Büro Yönetimi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 76. Bulgar Dili ve Edebiyatı Bölümü

  Bulgar Dili ve Edebiyatı ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 77. Şevketi Bostan Otu Faydaları

  Şevketi Bostan Otu Faydaları Nelerdir?

 78. Budama ve Aşılama Bölümü

  Budama ve Aşılama ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 79. Cibes Otu Faydaları

  Cibes Otu Faydaları Nelerdir?

 80. Boya Teknolojisi Bölümü

  Boya Teknolojisi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 81. Işkın Otu Faydaları

  Işkın Otu Faydaları Nelerdir?

 82. Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü

  Biyomedikal Cihaz Teknolojisi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 83. Çiriş Otu Faydaları

  Çiriş Otu Faydaları Nelerdir? Ne İçin Kullanılır

 84. Biyoloji ve Genetik Bölümü

  Biyoloji ve Genetik ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 85. Eşek Dikeni Otu Faydaları

  Eşek Dikeni Otu Faydaları Nelerdir? Ne İçin Kullanılır?

 86. Biyoloji Öğretmenliği Bölümü

  Biyoloji Öğretmenliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 87. Deniz Börülcesi Faydaları

  Deniz Börülcesi Otu Faydaları Nelerdir? Neye İyi Gelir?

 88. Biyoloji Bölümü

  Biyoloji ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 89. Çiğdem Çiçeği (Crocus) Otu Faydaları

  Çiğdem Çiçeği (Crocus) Otu Faydaları Nelerdir? Ne İçin Kullanılır

 90. Biyokimya Bölümü

  Biyokimya ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 91. Bitkisel Üretim Bölümü

  Bitkisel Üretim ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 92. İngilizce Soru Kelimesinin Özne Durumunda Olduğu Soru Cümleleri

  Soru cümlelerinde insanlar yerine who, nesneler yerine de what kullanırız. Who did you see? John. Kimi gördün. John’u gördüm.

 93. Bitki Koruma Bölümü

  Bitki Koruma ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 94. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama Bölümü

  Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 95. Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği Bölümü

  Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 96. Bilgisayar ve Enformatik Bölümü

  Bilgisayar ve Enformatik ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 97. Bilgisayar Programcılığı Bölümü

  Bilgisayar Programcılığı Bölümü ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 98. Bilgisayar Öğretmenliği Bölümü

  Bilgisayar Öğretmenliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 99. Bilgisayar Operatörü ve Teknikerliği Bölümü

  Bilgisayar Operatörü ve Teknikerliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 100. Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

  Bilgisayar Mühendisliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 101. Bilgisayar Enformasyon Sistemleri Bölümü

  Bilgisayar Enformasyon Sistemleri Bölümü ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 102. Bilgisayar Donanımı Bölümü

  Bilgisayar Donanımı ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 103. Bilgisayar Destekli Teknik Çizim Bölümü

  Bilgisayar Destekli Teknik Çizim ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 104. Bilgisayar Destekli Tasarım Bölümü

  Bilgisayar Destekli Tasarım ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 105. Sıklık İfade Eden Zarflar - Always, often, usually, sometimes, ever

  Bu yazımızda, sıklık zarfları konusu işleyeceğiz. Sıklık zarfları neler olduğunu ve kullanım kurallarını, örnek cümleler ve Türkçe anlamları ile birlikte açıklamaya çalışacağız.

 106. Bilgisayar Destekli Muhasebe Bölümü

  Bilgisayar Destekli Muhasebe ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 107. Güney Anadolu Kan Bağış Merkezi (kbm)

  Telefon: (0412) 228 32 97 Faks: (0412) 228 40 71 , Adres: Hastaneler cad. Kızılay İş Hanı Zemin Kat No:2 Dağkapı / DİYARBAKIR

 108. İngilizce Zarflar Konusunda Karşılaştırma - Comparative Adverbs

  Bu yazımızda, ingilizce zarflar ile nasıl karşılaştırma yapılır konusunu öğreneceğiz. Comparative adverbs yapısı nasıldır, kuralları nelerdir, düzensiz zarflarla nasıl karşılaştırma yapılır, bütün bunları örnek cümlelerle ö

 109. Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü

  Bilgi ve Belge Yönetimi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 110. Diyarbakır Kan Bağış Merkezi (kbm)

  Telefon: (0412) 228 32 97 Faks: (0412) 228 40 71 , Adres: Hastaneler cad. Kızılay İş Hanı Zemin Kat No:2 Dağkapı / DİYARBAKIR

 111. Franchising Türleri Nelerdir?

  Bu tür franchisingdei gelişmiş bir üretim, işletme ve pazarlama sistemine sahip olan herhangi bir tacir (franchise veren), bir başkasına (franchise alan) bu sistemin tümünden ve böylelikle de sisteme dahil sınai unsurlardan yararlanma olanağı

 112. İngilizce Zarflar - Adverbs Konu Anlatımı ve Örnekler

  İngilizcede zarflar nasıl kullanılır, yapısı nasıldır, düzensiz zarflar nelerdir, -ly eki (takısı) alma kuralları nelerdir, yer,zaman ve miktar zarfları nelerdir, bütün bunları açıklayıp, örnek cümleler ve Türkçe anlamları ile anla

 113. Beslenme ve Diyetetik Bölümü

  Beslenme ve Diyetetik ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 114. Besicilik Bölümü

  Besicilik Bölümü ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 115. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 116. Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü

  Batı Dilleri ve Edebiyatları ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 117. Baskı Sanatları Bölümü

  Baskı Sanatları ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 118. Basın Yayın Bölümü

  Basın Yayın Bölümü ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 119. Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü

  Bankacılık ve Sigortacılık ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 120. Bankacılık ve Finans Bölümü

  Bankacılık ve Finans ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 121. Bankacılık Bölümü

  Bankacılık ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 122. Kekik Otu Faydaları

  Kekik Otu faydaları nelerdir? Kekik Otu nasıl tüketilir? Çimenlik tarla kıyılarında, orman kıyılarında ve çayırlardaki,karınca yuvalarının üstünde yetişir.Güneş ve sıcak istediği için, toprak sıcaklığının fazla olduğu kayalık

 123. Atatürk’ün Anadoluya Gönderilmesi

  Atatürk’ün İstanbul’a neden geldiğini ve neler yapmaya çalıştığını daha önce özetlemiştik. Atatürk İstanbul’a merkezi otoriteye sahip olmak için gelmişti.

 124. Atatürk’ün Anadoluya Gönderilmesi

  Atatürk’ün İstanbul’a neden geldiğini ve neler yapmaya çalıştığını daha önce özetlemiştik. Atatürk İstanbul’a merkezi otoriteye sahip olmak için gelmişti.

 125. Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Bölümü

  Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 126. Karahindiba Otu Faydaları

  Karahindiba Otu faydaları nelerdir? Karahindiba Otu nasıl tüketilmeli? Aslan dişi ve Radika olarak bilinir. Çimenliklerde rahatsız edici olarak görülür. Nisan ve Mayıs aylarında tüm tarla kıyılarında, çayırlarda ve çimenliklerde ufak par

 127. Bahçe Ziraatı Bölümü

  Bahçe Ziraatı ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 128. Bahçe Bitkileri Bölümü

  Bahçe Bitkileri ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 129. İncir Faydaları

  İncirin faydaları nelerdir? İncir nasıl tüketilmeli Sütte bulunan kalsiyuma oranla daha fazla kalsiyum içerir. İncir yenilirken, çekirdeklerinin ağızda iyice çiğnendikten sonra yutulması daha faydalıdır.

 130. Lesson 23 - What are your job skills?

  Lesson 23 - What are your job skills? / Ders 23 - İş yetenekleriniz nelerdir?

 131. Bağcılık Bölümü

  Bağcılık ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 132. Ihlamur Faydaları

  Ihlamur faydaları nelerdir? Ihlamur nasıl tüketilmeli? Kanı temizler ve kan dolaş ımını düzenler, kansızlığa ,kalp çarpıntısına ve karaciğer zaafiyatine iyi gelir. Enfaktüse faydalıdır.

 133. Nesneler - Objects

  Nesneler - Objects / İngilizce Kelimeler; aerosol can-kutu sprey, blanket-battaniye, candleholder-şamdan, coffee mill-kahve değirmeni

 134. Avrupa Topluluğu Bölümü

  Avrupa Topluluğu; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 135. Aşçılık Bölümü

  Aşçılık ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 136. Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü

  Astronomi ve Uzay Bilimleri ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 137. Eğir Kökü (Hazanbel Otu) Faydaları

  Eğir Kökü (Hazanbel Otu) Faydaları Nelerdir? Eğir Kökü Nasıl Kullanılır? Zararları Nelerdir?

 138. Arşivcilik Bölümü

  Arşivcilik ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 139. Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü

  Arkeoloji ve Sanat Tarihi ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 140. Arıcılık Bölümü

  Arıcılık ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 141. Günde 4 Saatlik Uyuma Sonucunda Neler Oluyor

  Olumlu Bak yazarlarından biri, günlük programını değiştirip, uykuya sadece 2-4 saat ayırmaya karar verdi! Bir günde daha fazla saat olsaydı, ne güzel olurdu, diye hiç düşündünüz mü?

 142. Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü

  Arap Dili ve Edebiyatı ; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 143. Antep Fıstığı Tarımı ve Teknolojileri Bölümü

  Antep Fıstığı Tarımı ve Teknolojileri; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 144. Lesson 14 - Fairy Tales & Legends

  Lesson 14 - Fairy Tales & Legends / Ders 14 - Peri masalları ve efsaneleri

 145. Anestezi Bölümü

  Anestezi; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 146. Girişimcilik Tipleri Nelerdir?

  Girişimcilik ekonomik gelişme sürecinde son derece önemli bir unsurdur. Bu sebeple süreç içerisinde girişimcinin son derece önemli bir rolü vardır.

 147. Zararlı Cemiyetler Nelerdir?

  Mavri Mira, Etnik-Eterya Cemiyeti, Pontus Rum Cemiyeti, Ermeni Taşnak –Hınçak Cemiyeti, Kürt Teali Cemiyeti, Teali İslam Cemiyeti, İngiliz Muhipleri Cemiyeti, Sulh ve Selamet-i Osmani Fırkası

 148. Anaokulu Öğretmenliği Bölümü

  Anaokulu Öğretmenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 149. Başarılı Olmak İstiyorsan Bunu İzlemelisin!

  Başarılı insanların özellikleri ve başarısız insanlarla arasındakı en büyük farklar nelerdir? Bu videonu izlemekle karşında duran engellerin ne olduğunu bilecek ve onların daha çok farkında olacaksın. Kendinle yüzleş! Korkularını ye

 150. Amerikan Kültür ve Edebiyatı Bölümü

  Amerikan Kültür ve Edebiyatı; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 151. I. Dünya Savaşının Genel Sonuçları Nelerdir?

  Osmanlı İmparatorlğu, Rus Çarlığı, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu ve Alman İmparatorluğu yıkılarak yerlerine milli devletler kuruldu.

 152. Ambulans ve Acil Bakım Teknisyenliği Bölümü

  Ambulans ve Acil Bakım Teknisyenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 153. I. Dünya Savaşında İmzalanan Antlaşmalar Nelerdir?

  Mondros ateşkes antlaşması Osmanlı Devletini I. Dünya savaşından çıkaran ateşkes antlaşmasıdır. Sevr antlaşması hazırlanana kadar bu antlaşma yürürlüğe girmiştir.

 154. Almanca Öğretmenliği Bölümü

  Almanca Öğretmenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 155. İngilizce Kişi ve Nesne Zamirleri

  İngilizcede “subject pronouns” öznelerin yerini tutan yapılardır yani Türkçedeki karşılığı “ kişi-şahıs zamirleri” dir. Nesnelerin yerini tutan zamirler de “object pronouns” olarak isimlendirilir.

 156. Alman Dil ve Edebiyatı Bölümü

  Alman Dil ve Edebiyatı; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 157. Aktüerya Bölümü

  Aktüerya; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 158. Aile Ekonomisi ve Beslenme Öğretmenliği Bölümü

  Aile Ekonomisi ve Beslenme Öğretmenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 159. Osmanlı Devletinin I. Dünya Savaşına Girme Nedenleri Nelerdir?

  Balkan ve Trablusgarp savaşlarında kaybedilen toprakları geri alma düşüncesi. Alman hayranlığı ve Almanya’nın savaşı kesin kazanacağına inanılması

 160. Tarihin Faydalandığı Bilim Dalları

  Sosyal bilimlerin ortak araştırma konusu nedir?Aynı amaca yönelik araştırma yapan bilimler arasında yardımlaşmanın yararları neler olabilir?

 161. Aile Ve Tüketici Bilimleri Öğretmenliği Bölümü

  Aile Ve Tüketici Bilimleri Öğretmenliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 162. I. Dünya Savaşı’nın Sebepleri Nelerdir?

  Sömürge rekabeti :Birliğini geç tamamlayan İtalya(1870) ve Almanya’nın(1871) sömürge yarışında İngiltere’ye ve Fransa’ya rakip olmaları bu devletler arasında düşmanlığa neden olmuştur.

 163. Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü

  Ağız Diş Sağlığı Bölümü; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 164. II. Balkan Savaşı ve Sonuçları Nelerdir?

  I. Balkan Savaşı’nda aldıkları toprakları kendi aralarında paylaşamayan Balkan ülkeleri kendi aralarında savaşa tutuştular. Osmanlı Devleti bunu fırsat olarak gördü ve saldırarak Edirne ve Kırklareli’yi geri aldı

 165. Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Bölümü

  Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunanlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 166. I. Balkan Savaşı ve Sonuçları Nelerdir?

  1912’de Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan ve Karadağ Türkleri Balkanlardan atmak için anlaştılar ve Osmanlı Devletine saldırdılar

 167. YKS Fizik Konuları

  Fizik Bilimine Giriş, Vektör-Kuvvet ve Kuvvet Dengesi, Tork, Ağırlık Merkezi, Basit Makineler, Madde ve Özellikleri, Sıvıların Kaldırma Kuvveti, Basınç, Isı ve Sıcaklık

 168. Ağaç İşleri Bölümü

  Ağaç İşleri; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunanlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 169. 12 Adet Enteresan Şey Yapın

  Evde bulunan nesneler ile 12 adet bir birinden ilginç şey meydana getirin. Sadece 15 dakikada.

 170. Adalet Bölümü

  Adalet; bölümü nedir, iş imkanları nelerdir, bölüm mezunanlarının kazançları, çalışma alanları ve mesleği hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki içerikten ulaşabilirsiniz.

 171. Basit Nesneleri Kullanışlı Sanal Araçlara Dönüştüren Masa

  Bu Harika Masa, Basit Nesneleri Kullanışlı Sanal Araçlara Dönüştürüyor

 172. Çobanla Köpeği Masalı

  Derleyen: Numan KARTAL. Bir varmış, bir yokmuş, evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, cinler cirit oynarken eski hamam içinde. Vay neler varmış vay neler varmış. Yeller eser, sular çağlarmış.

 173. Fatmacık ile Yusufçuk Masalı

  Bir varmış, bir yokmuş. Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, cinler cirit oynarken eski hamam içinde. Vay neler varmış vay neler varmış. Develer tellallık yapar, pireler davul çalarmış.

 174. O Zamanda Ben Bulunmadım Fıkrası

  Nasreddin Hoca, (işlerinin çokluğu, dünya telâşeleri, hastalık, sağlık vs gibi) çeşitli bahanelerle ibadetten birçok zaman kaytaran birileri ile sohbet ediyormuş.


 1. Şahinbey » Anneler Ortaokulu

  23 Nisan Mah. 82064 Nolu Sk. No: 23 İç Kapı No: 1 Şahinbey / Gaziantep

 2. ILKADIM » ANNELER PARKI ECZANESI

  RASATHANE MAH.MECIDIYE SOK.

 3. ILKADIM » ANNELERPARKI ECZANESI

  RASATHANE MAH. HAMIDIYE SOK. NO:4/A SAMSUN

 4. Merkez » Artvin Özel Livane İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Çayağzı Mah. Miralay Şükrü Bey Cad. No: 8-1 İç Kapı No: A Merkez / Artvin

 5. İskenderun » Furkan Eğitim Hizmetleri İş Makineleri Kursu

  Kurtuluş Mah. Şehıt Pamir Cad. No: 2 İç Kapı No: 2 İskenderun / Hatay

 6. DEVELI » HASTANELER

  CAMI CEDIT MAH. HASTANE CAD. NO:18/A DEVELI / KAYSERI

 7. MERKEZ » HASTANELER ECZANESI

  CUMHURIYET CAD NO 112

 8. MERKEZ » HASTANELER ECZANESI

  SUBASI MAH IBNISINA CAD NO 43

 9. MERKEZ » HASTANELER ECZANESI

  TURGUT OZAL CAD NO 32/C

 10. AKDENIZ » HASTANELER ECZANESI

  KUVAYI MILLIYE CAD NO 181/A

 11. MERKEZ » HASTANELER ECZANESI

  NIZAMIYE MAH ORHAN YILMAZ CAD NO 38/B

 12. MERKEZ » HASTANELER ECZANESI

  HASTANELER CAD NO 8

 13. MERKEZ » HASTANELER ECZANESI

  ASKERLIK SUBESI KARSISI

 14. ORDU » HASTANELER ECZANESI

  SUBASI MAH.IBNISINA CAD.NO:43

 15. KARAMAN » HASTANELER ECZANESI

  ALISAHANE MAH.TURGUT OZAL CAD.

 16. MERSIN » HASTANELER ECZANESI

  IHSANIYE MAH.KUVAYI MILLIYE CAD.

 17. DEVELI » HASTANELER ECZANESI

  CAMI CEDIT MH.HASTANE CD.NO:18

 18. GIRESUN » HASTANELER ECZANESI

  NIZAMIYE MAH.ORHAN YILMAZ CAD.

 19. RIZE » HASTANELER ECZANESI

  CUMHURIYET CAD.NO:112

 20. SEYHAN » HASTANELER ECZANESI

  Y.BARAJ MAH.H.O.SABANCI BLV.NO:8

 21. KOCASINAN » HASTANELER ECZANESI

  ATATURK BLV.HASTANE CAD.NO:104/A

 22. ERZURUM » HASTANELER ECZANESI

  GEZ MAH.HASTANELER CAD.NO:8

 23. NIGDE » HASTANELER ECZANESI

  YENICE MAH.UNAL OZGODEK CAD.N:1

 24. ADANA » IHTISAS ECZ HASTANELER CD

  IHTISAS ECZ HASTANELER CD

 25. ISKENDERUN » MIRAY ECZANELER

  ATATURK CAD. NO:20/A DENIZCILER/ISKENDERUN/ADANA

 26. Merkez » Nar Taneleri Anaokulu

  Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Mah. Çukur Sk. No:16 Merkez / Kilis

 27. CEKMEKOY » NUMUNELER

  BAYER MERKEZ BINA

 28. İskenderun » Özel Akem İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Çay Mahallesi Osman Gazi Caddesi Özay Apt.kat:5 Daire:22

 29. Seyhan » Özel Aktif İş Makineleri Operatörlük Yetiştirme Kursu

  Çınarlı Mahallesi 61003 Sokak No:3 Özdolap İş Hanı Kat:1 Daire: 1 Seyhan / adana

 30. Şehitkamil » Özel Ali Peri İş Makineleri Operatör Yetiştirme Kursu

  İncili Pınar Mah. Prf. Muammer Aksoy Bul. Vakıflar Sitesi No: 14 İç Kapı No: 1 Şehitkamil / Gaziantep

 31. Aliağa » Özel Aliağa Merkez İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Kazım Dirik Mah. Atatürk Cad. No: 101 İç Kapı No: 9 Aliağa / İzmir

 32. Altındağ » Özel Altındağ Gökalp İş Makineleri Eğitimi Operatörlük Kursu

  Çankırı Caddesivakıf İşhanı No:67 Kat 8 Dışkapı Altındağ / Ankara

 33. Ümraniye » Özel Araba İş Makineleri Kursu

  Yaman Evler Mah. Recepağa Sk. No: 1-3 İç Kapı No: 4 Ümraniye / İstanbul

 34. Biga » Özel Arı İş Makineleri Operatörü Yetiştirme Kursu

  Cumhiriyet Mahallesi Çan Caddesi No:152 Biga / çanakkale

 35. Altınordu » Özel As Karadeniz İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Yeni Mah. 302 Sk. No: 2 İç Kapı No: 405 Altınordu / Ordu

 36. Merkez » Özel Ateş İş Makineleri Operatörlük Kursu Müdürlüğü

  Aşağı Nohutlu Mah. İlyas Masatlı Cad. Vakıfbank Üstü No:2 / a Yozgat

 37. Efeler » Özel Aydın İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Güzelhisar Mah. 47 Sk. No: 14 / a İç Kapı No: / a Efeler / Aydın

 38. Yakutiye » Özel Aydoğdu İş Makineleri Kursu

  Lalapaşa Mah. Millet Bahçe Sk. No: 28c İç Kapı No: C Yakutiye / Erzurum

 39. Bağcılar » Özel Bağcılar Merhaba İş Makineleri Kursu

  Evren Mah. Koçman Cad. No: 14 İç Kapı No: 22 Bağcılar / İstanbul

 40. Altıeylül » Özel Balıkesir Okan İş Makineleri Kullanma Operatörlük Belgesi Kursu

  Bahçelievler Mah.nergiz Sok.no:2 / z

 41. Bandırma » Özel Bandırma İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Hacı Yusuf Mah. Hükümet Cad. Nazar Apt. Sitesi No: 5 İç Kapı No: 54 Bandırma / Balıkesir

 42. Keçiören » Özel Başak Taneleri Anaokulu

  Kavacık Subayevleri Mah. Köknar Sk. No: 36 Keçiören / Ankara

 43. Bornova » Özel Bornova İş Makineleri Operatörlük Kursu

  367 Sokak No:10 Daire 1-2 Bornova / izmir

 44. Merkez » Özel Çalışkanlar İş Makineleri (operatörlük) Kursu

  Namık Kemal Mah. Atatürk Cad. No: 88-3a İç Kapı No: 1 Merkez / Çanakkale

 45. Kartal » Özel Çelebiler İş Makineleri Kursu

  Yukarı Mah. Dr. Sadık Ahmet Sk. Kartal Tıp Mrk. Sitesi İşhanı Blok No: 1 İç Kapı No: 3 Kartal / İstanbul

 46. Çerkezköy » Özel Çerkezköy Merhaba İş Makineleri Kursu

  Gazi Osman Paşa Mah. Atatürk Cad. Er Toprak Blok No: 57a Çerkezköy / Tekirdağ

 47. Üsküdar » Özel Çetinler İş Makineleri Kursu

  Mimar Sinan Mah. Selamiali Efendi Cad. Bereket Han Blok No: 4 İç Kapı No: 11 Üsküdar / İstanbul

 48. Çubuk » Özel Çubuk Elif İş Makineleri Kursu

  Yavuzselim Mah. Hükümet(1.kısım) Cad. No: 10 İç Kapı No: 1 Çubuk / Ankara

 49. İzmit » Özel Demiroğlu İş Makineleri Kursu

  Yenişehir Mah. Dönmez Sk. No: 6 İç Kapı No: 3 İzmit / Kocaeli

 50. Tuzla » Özel Deniz Aras İş Makineleri Kursu

  Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 17 İç Kapı No: 4 Tuzla / İstanbul

 51. Battalgazi » Özel Deniz İş Makineleri Kursu

  Dabakhane Mah. Yeni Boztepe Cad. No: 5b Battalgazi / Malatya

 52. Merkezefendi » Özel Denizli İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Saraylar Mah. 2. Ticari Yol Cad. No: 45 İç Kapı No: 1 Merkezefendi / Denizli

 53. Çorlu » Özel Dereoğlu İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Şeyhsinan Mah. Şehit Seyhan Yılmaz Sk. No: 24 İç Kapı No: 16 Çorlu / Tekirdağ

 54. Yenişehir » Özel Dicle İş Makineleri Kursu

  Menteş Mah. 2530 Sk. No: 12a Yenişehir / Mersin

 55. Bornova » Özel Dinç İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Kemalpaşa Mah. Çanakkale Cad. V. Kurt Sitesi No: 32 İç Kapı No: 1 Bornova / İzmir

 56. Bağlar » Özel Diyarbakır İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Mevlana Halit Mah. Urfa Bul. Akbaş Sitesi B-blok No: 71b-blok İç Kapı No: 1 Bağlar / Diyarbakır

 57. Merkez » Özel Doğan İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Alipaşa Mah. Atatürk Bul. Merkez Apartmanı Sitesi A Blok No: 2 Merkez / Kütahya

 58. Düziçi » Özel Düldül İş Makineleri Operatörlük Kursu

  İstiklal Mah. Şehit Kemal Keskin Cad. No: 20-26 İç Kapı No: 4 Düziçi / Osmaniye

 59. Düziçi » Özel Düziçi Çem İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Cumhuriyet Mah. Şehit Ahmet Metlioğlu Cad. No: 1 Düziçi / Osmaniye

 60. Düziçi » Özel Düziçi Erdem İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Yeşilova Mah. Şehit Ahmet Metlioğlu Cad. No: 201 Düziçi / Osmaniye

 61. Düziçi » Özel Düziçi Önallar İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Hürriyet Mah. ışık Cad. No: 20a Düziçi / Osmaniye

 62. Türkoğlu » Özel Emin İş Makineleri Operatör Yetiştirme Kursu

  İstasyon Mah. Akasya Sk. No: 11 / 1 İç Kapı No: 1 Türkoğlu / Kahramanmaraş

 63. Uzunköprü » Özel Ergene İş Makineleri Kursu

  Muradiye Cami Mah. Gazi Mahmut Mektep Sk. No: 20 İç Kapı No: 1 Uzunköprü / Edirne

 64. Odunpazarı » Özel Es Yalçın İş Makineleri Sürücü Eğitim Kursu

  İstiklal Mahallesi İki Eylül Caddesi Kızılay İş Merkezi No:4 Kat:5

 65. Eyüp » Özel Eyüp Gültaneleri Anaokulu

  Topçular Mah. Günsayar Sk. No: 5 İç Kapı No: 1 Eyüp / İstanbul

 66. Ümraniye » Özel Ezber İş Makineleri Kursu

  Yamanevler Mah. Bıldırcın Sk. No: 2 İç Kapı No: 4 Ümraniye / İstanbul

 67. Ortahisar » Özel Fatih İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Fatih Mah. İnönü Cad. No: 122 İç Kapı No: 1 Ortahisar / Trabzon

 68. Osmangazi » Özel Garanti İş Makineleri Operatör Yetiştirme Kursu

  Ahmetpaşa Mah. Fevzi Çakmak Cad. Beyhan İşhanı Sitesi No: 69a Osmangazi / Bursa

 69. Odunpazarı » Özel Garanti İş Makineleri Operatör Yetiştirme Kursu

  Gökmeydan Mah. Cumhuriyet Bul. No: 151b Odunpazarı / Eskişehir

 70. Çayırova » Özel Gebze Erem İş Makineleri Kursu

  Akse Mahallesi Rahmi Dibek Caddesi No:215 / 4-5 Çayırova / kocaeli

 71. Kocasinan » Özel Göçmen İş Makineleri Kullanma Kursu

  Gevhernesibe Mah. İstasyon Cad. No: 25 İç Kapı No: 44 Kocasinan / Kayseri

 72. Çorlu » Özel Gökkuşağı İş Makineleri Operatörlük Belgesi Kursu

  Şeyhsinan Mahallesi Kumyol Caddesi Çukurçeşme Sokak No:14 / 3 Çorlu / tekirdağ

 73. Ümraniye » Özel Göksu İş Makineleri Kursu

  Atatürk Mah. Alemdağ Cad. A Blok No: 120a Ümraniye / İstanbul

 74. Kadirli » Özel Gülin İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Dervişpaşa Mah. Kamil Kara Bul. No: 389 Kadirli / Osmaniye

 75. Muratlı » Özel Günay İş Makineleri Operatörlük Kursu

  İstiklal-kurtpınar Mah. Atatürk Cad. No: 16 İç Kapı No: A Muratlı / Tekirdağ

 76. Silifke » Özel Güneş İş Makineleri Kursu

  Atayurt Mah. Çankaya (olukbaşı) Cad. No: 9 İç Kapı No: A Silifke / Mersin

 77. Bağcılar » Özel Güneşli İnci Taneleri Anaokulu

  Hürriyet Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 1 İç Kapı No: 1 Bağcılar / İstanbul

 78. Şişli » Özel Gürçelik İş Makineleri Kursu

  Mahmut Şevket Paşa Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 7 İç Kapı No: 3 Şişli / İstanbul

 79. Kartal » Özel Hazardağlı İş Makineleri Kursu

  Atalar Mah. Zeytinlik Cad. No: 88 İç Kapı No: 1 Kartal / İstanbul

 80. Gebze » Özel Hazardağlı İş Makineleri Kursu

  İstasyon Mah. 1449. Sk. No: 17 İç Kapı No: 2 Gebze / Kocaeli

 81. Arnavutköy » Özel İlk Lider İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Arnavutköy Merkez Mah. Berkay Sk. - Blok No: 4 İç Kapı No: 9 Arnavutköy / İstanbul

 82. Çekmeköy » Özel İnci Taneleri Sanat Ve Bilim Anaokulu

  Çatalmeşe Mah. İspinoz Cad. İnci Anaokulu Sitesi No: 11 İç Kapı No: 1 Çekmeköy / İstanbul

 83. Yenimahalle » Özel İş Makineleri Mühendisleri Birliği Hizmetiçi Eğitim Merkezi

  Ostim Osb Mah. Uzay Çağı Cad. No: 62 İç Kapı No: 4 Yenimahalle / Ankara

 84. Bornova » Özel İzmir İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Kemalpaşa Mah. 7085 Sk. No: 33 İç Kapı No: A Bornova / İzmir

 85. Bucak » Özel Kadıoğlu İş Makineleri Kursu

  Sanayi Mah. 2476 Sk. No: 10 Bucak / Burdur

 86. Kağızman » Özel Kağızman İşmakineleri Operatörü Yetiştirme Kursu

  Şahindere Mah. İstiklal Cad. No: 29 İç Kapı No: B02 Kağızman / Kars

 87. İpekyolu » Özel Kampüs Akademik İş Makineleri Eğitim Kursu

  Bahçıvan Mah. Kazımkarabekir Bul. Ortaklar İş Merk Blok No: 32 İç Kapı No: 5 İpekyolu / Van

 88. Merkez » Özel Karadeniz İnci Taneleri Anaokulu

  Burhaniye Mah. Dumlupınar Sk. No: 5 İç Kapı No: Z1 Merkez / Düzce

 89. Kelkit » Özel Kelkit Fişek İş Makineleri Operatörü Yetiştirme Kursu

  İnönü Mah. Aydın Doğan Cad. No: 53a Kelkit / Gümüşhane

 90. Kemalpaşa » Özel Kemalpaşa İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Sekiz Eylül Mah. 144 Sk. No: 24 İç Kapı No: 1 Kemalpaşa / İzmir

 91. Kemalpaşa » Özel Kızılateş İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Mehmet Akif Ersoy Mah. 210 Sk. No: 1 Kemalpaşa / İzmir

 92. Karacabey » Özel Konuk İş Makineleri Operatör Yetiştirme Kursu

  Tabaklar Mah.87.sk. Yolbaşı Apt. No:22, Kat:1 Karacabey / bursa

 93. Bayraklı » Özel Küçük Hazineler Anaokulu

  Mansuroğlu Mah. 265. Sok. No:5 / a

 94. Körfez » Özel Kumlu İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Güney Mah. Tuğrul Cad. No: 15 İç Kapı No: 103 Körfez / Kocaeli

 95. Nilüfer » Özel Kumova İş Makineleri Operatör Yetiştirme Kursu

  Beşevler Mah. Aktaş(130) Sk. Ofis (işyeri) Sitesi No: 5 İç Kapı No: 8 Nilüfer / Bursa

 96. Yıldırım » Özel Kutlu Operatörlük Ve İş Makineleri Kursu

  Davutdede Mah. 2.tuna Sk. No: 14 İç Kapı No: 1 Yıldırım / Bursa

 97. Merkez » Özel Maltaş İş Makineleri Kursu

  Cumhuriyet Mah. Evted Cad. No: 1 İç Kapı No: 1 Merkez / Kütahya

 98. Manavgat » Özel Manavgat İş Makineleri Operatör Yetiştirme Kursu

  Kavaklı Mah. H.fehmi Boztepe Cad. No: 198 İç Kapı No: A Manavgat / Antalya

 99. Çerkezköy » Özel Mavi Ay İş Makineleri Operatörlük Kursu

  Gaziosmanpaşa Mahallesi Fatih Caddesi Halimoğlu Sokak No:3 / a Çerkezköy / tekirdağ

 100. Menemen » Özel Menemen İş Makineleri Operatör Yetiştirme Kursu

  Kasımpaşa Mah. Karanfil Sk. No: 24 İç Kapı No: B Menemen / İzmir


 1. Açıklayıcı Efsaneler

  Evrenin, tanrıların, insanların, hayvanların, bitkilerin oluşumunu ve türlü olayların, kurum

 2. Ağıl Keneleri

  Ev, ahır, ağıl, kümes gibi, insanlarla hayvanların barındığı yapılara yerleşen ve üstten

 3. Alın Bölgesi Nişaneleri

  Atların alın bölgesinde görülen ve alında birkaç beyaz kıl, alında çok beyaz, alında kart

 4. Allıkeneler

  Memelilere, bu arada insanlara saldırarak, çeşitli hastalıkların bulaşmasına da yol açan, uz

 5. Beyde Bulunmayan Elde Neler Var

  Beylerde olmayan öyle şeyler vardır ki halkta bulunur.

 6. Çayır Keneleri

  Doğal yaşama yeri otlak olup, konakçıya oradan bulaşan ve üstten bakılınca ağız parçalar

 7. Daha Neler!

  hiç öyle şey olur mu? anlamında kullanılan bir söz.

 8. Değerli Nesneler Öğretisi

  İyi olan, değerli olan şeylerin nitelik ve aşama düzenini araştıran felsefe öğretisi.

 9. Denizkestaneleri

  (Yun. ekhinos: diken eidos: biçim) Sölomlu hayvanlardan, ikincil ağızlılar (Deuterostomia) filu

 10. Denizkestaneleri

  (Echinoidea), (Yun. ekhinos = diken, Yun. eidos-biçim) Sölomlu hayvanlardan ikincil-ağızlılar (

 11. Dilsel Nesneler

  Bir dilin deyimleri.

 12. E. C. S. Karneleri

  E.C.S. Karneleri Hakkında Gümrük Sözleşmesi'ne eklenen ve tecimsel örneklerin uluslararasında

 13. Gün Doğmadan Neler Doğar

  Beklenmedik bir sırada umut verici durumlarla da karşılaşma imkânı vardır.

 14. Helikopterlerin arka pervaneleri ne işe yarar?

  Günümüz taşıtları içinde en çok yönlü ve şaşırtıcı olanı helikopterdir. Üç boyutta

 15. Kefir Taneleri

  Genellikle beyaz veya sarı renkte, yapısında bakteri maya karışımıyla kazein ve şeker içere

 16. Keneler

  Yumurtadan yeni çıkmışlarında altı, erginlerinde sekiz ayak bulunan ve geçici süreler için

 17. Keneler

  Eklem bacaklı hayvanlardan, gerçek eklem bacaklılar (Euarthropoda) alt dalının, örümceğimsil

 18. Keneler

  (Acarina), (Lat. acarus = kene) Eklembacaklı hayvanlardan gerçek-eklembacaklılar (Euarthropoda) a

 19. Kenelerle Nakledilen Enfeksiyonlar

  İnsan ve hayvanlara Ixodidae ve Argasidae ailesinde bulunan türlerin ısırıklarıyla bulaştırd

 20. Neler

  Çok ve çeşitli şeyler. Örn: Bugün neler gördük.

 21. Neler De Neler, Maydanozlu Köfteler

  Alay akla gelmedik şaşılacak şeyler anlamında kullanılan bir söz.

 22. Nesneler Dili

  Konusu ve yüklemi olgusal içerikli deyişlerden oluşan dil.

 23. Nesneler Kuramı

  Meinong'un, düşüncenin konusu olan her türlü nesneyi, varlığından soyutlayıp yalnızca öz

 24. Nesneler Masalcığı

  Konusu, insanlar gibi düşünerek hareket eden nesnelerle ilgili olaylar olan masalcık türü. kr

 25. Nişaneler

  Koyu donlu hayvanlarda, vücudun değişik bölgelerinde görülen beyaz kıllardan oluşan lekeler.

 26. Öznelerarası

  Bir gözlemin, başka bir gözlemci tarafından yinelenmesi durumunda taşıdığı özellik.

 27. Öznelerüstü

  Bir gözlemin aynı gözlemci tarafından yinelenmesi durumunda taşıdığı özellik.

 28. Sert Keneler

  Ixodoidea üst ailesinde bulunan, skutum bulunmasıyla yumuşak kenelerden ayrılan Amblyomma, Anoce

 29. Uyurken beynimizde neler oluyor?

  Eğer bir insanın başına 'elektroensephalograf (ezberlemeniz gerekmez!) adını taşıyan bir cih

 30. Yıldızsı Nesneler, Yn

  Çok büyük ırakgörürlerle çekilen resimlerde yıldıza benzer, sönük görüntü veren gökne

 31. Yumuşak Keneler

  Acari alt sınıfında ve Ixodoidea üst ailesinde bulunan, Argas, Ornithodoros, Antricola ve OtobiuMesaj / Bildirim Gönderin