Birleşik Krallık Eğitim Günleri 3-4 Kasım’da


Birleşik Krallık Eğitim Günleri 3-4 Kasım’da
British Council, bu yıl 3-4 Kasım’da İstanbul ve Ankara’da İskoçya, Kuzey İrlanda, Galler ve İngiltere’den eğitim kurumlarının temsilcilerini öğrencileri buluşturuyor. Etkinlik, ziyaretçilerin Birleşik Krallık’ta eğitim ve burs seçenekleri hakkında ilk elden bilgi sahibi olmasını amaçlıyor. Birleşik Krallık’a bağlı İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’dan birçok yükseköğretim kurumu ile eğitim merkezi eğitim günlerine katılacak.


İYİ PORTFOLYO NASIL HAZIRLANIR
Londra’daki güzel sanatlar üniversitesi Central Saint Martins’in Ürün Tasarımı lisans programının bölüm başkanı Paul De’ATH, ilgi çekici bir portfolyonun nasıl hazırlanması gerektiği, seçim süreçleri ve portfolyo incelemeleri hakkında bir konuşma da yapacak.

Admin

Taglar: BirleşikKrallıkEğitimGünleriKasım’da

Haberler - İlginizi çekebilecek başlıklar
Cerebral Palsy’li Çocuklar Sporla Sosyalleşiyor

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı - Cerebral Palsy Türkiye, sporun ‘Cerebral Palsy’li bireyler üzerindeki olumlu etkisini ön plana çıkarmak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamındaki desteğiy

LGS Sınavı 2019 Örnek Soruları

Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınava Yönelik Aralık Ayı Örnek Soruları Yayımlandı

Meslek lisesinde Asansör "Akademisi" açıldı

MEB ve Asansör Sanayicileri Federasyonu arasında iş birliğiyle Türkiye’nin ilk Asansör Akademisi, Ankara’da Yenimahalle Şehit Mehmet Şengül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde açıldı.

2018 YKS Yerleştirme Analizi: Zirvede Rekabet Kızıştı

Yaklaşık iki milyon öğrencinin merakla beklediği 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından, ÖSYM ve YÖK 31 Ağustos’da sınavla ilgili veriler yayınladı.

8 Madde İle Günümüz Ergenleri

Ergenlik, insanların gelişim sürecindeki zorlu ve önemli süreçlerden biri. Ergen çocuk sahibi olan ailelere bu konuda büyük görevler düşüyor.

Akademisyenlere, Kurumsal Dış Değerlendirici Eğitimi

YÖKAK tarafından, Türkiye’deki yükseköğretim kurumlarının değerlendirmesini yapacak yaklaşık 600 akademisyene, ‘Kurumsal Dış Değerlendirici Eğitimi’ verildi. YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, "Kurumsal Dış Değerlendirme PrSayfa Yorumları

Yorum Ekle

Mesaj / Bildirim Gönderin