Liderlik ve Shakespeare - Alper Almelek
Alper Almelek konuşmasında liderliği farklı boyutlarda inceliyor.

Alper Almelek 1971’de İstanbul’da doğmuş, University of Southern Maine ve Sonoma State University’de Siyasal Bilimler ve Müzik eğitimi görmüştür. ABD Senatosu’nda Maine Eyaleti Senatörü William Cohen’in ofisinde staj yapmıştır ve arkasından da 11 yıl boyunca aile işinde çalıştıktan sonra Siegwerk Corporation’ın Türkiye Genel Müdürü olarak 8 yıl görev yapmıştır. 2014 yılından beri Almelek A.Ş.’nin ve joint-venture ortaklığı olan VAmatco A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve bir internet startup’ı olan Kitaptan Hayata A.Ş.’nin Yönetici Ortağıdır. Almelek aynı zamanda besteci, açık deniz maratón yüzücüsü ve sprint triatloncudur. Almelek son dönemde Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA okumuş, bu eğitimin bünyesinde MIT Boston’da Girişimcilik ve Liderlik dersleri almıştır. Şu anda ise Almelek, Said Business School, Oxford University’de ‘Organizational Leadership’ branşında tezli ve 1 yıl part-time olarak sürecek Postgraduate Diploma programına başlamıştır.
Admin

25 Nisan - Tarihte bugün neler oldu? (Tüm Liste)

Hayatınıza Dokunacak Videolar

 1. Çocukluğun Hapishanesidir Yetişkinlik - Ayşe Şule Bilgiç

  Ezberleri bozmanın dünyayı daha iyi bir yer haline getirdiğine inanan Ayşe Şule Bilgiç, yıllar süren benim amacım ne, ben ne yapmak istiyorum sorusunun cevabını Pepee’de bulur. TEDxIstanbul

 2. İlham Gelir, Devamına Var Mısın? - Enes Kutluca

  Enes Kutluca, 2011 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü 2. Sınıf öğrencisiyken kendi garajında Dünyanın ilk atık su arıtan borusu "biopipe" ı icat etti.

 3. Liderlik ve Shakespeare - Alper Almelek

  Alper Almelek 1971’de İstanbul’da doğmuş, University of Southern Maine ve Sonoma State University’de Siyasal Bilimler ve Müzik eğitimi görmüştür.

 4. Muammer Yılmaz - Mükemmelsiniz!

  TEDxİstanbul Konuşması: Dünyaya gülümseyen meraklı bir maceracı. Yaptığı dört yüzden fazla gezi, ziyaret ettiği altmış ikiden fazla ülke ile Muammer insanlığa inancı olan bir dünya gezgini.

 5. Geveze - Herşey Güzel Olacak

  TEDxİstanbul Konuşması: İstanbul Üniversitesi’ni bitirdikten sonra uzun yıllar turizm sektöründe rehber olarak çalıştı. 1991 yılında başladığı radyo kariyerinde sırasıyla Klas FM, Energy FM, Number One FM, Kiss FM, Power FM‘de yay


» Tümünü Listele

Mesaj / Bildirim GönderinFacebook Yorumlar